LauraStar LauraStar LauraStar

LAURASTAR DMS PÁRA ZABIJE VŠECHNY BAKTERIE, JEDNOU PROVŽDY!

Praní při nízkých teplotách nezabíjí bakterie. LAURASTAR DMS pára to zvládá naprosto spolehlivě!

Bakterie se ničí dlouhodobým vystavením teplotám nad 60 ° C. Proto praní při nízkých teplotách není spolehlivou metodou, jak se jich zbavit. Praní při 30 ° C zabíjí pouze 10% bakterií, které pak zůstávají možným původcem nemocí.

Laurastar Dry Microfine Steam (DMS – suchá jemná pára) překračuje teplotu 100 ° C. Odstraňuje mikroorganismy, bakterie a prachové roztoče během několika sekund a trvale čistí vaše oblečení, jak je prokázáno ve studii laboratoře Scitec Research SA.

VŠECHNY LAURASTAR VÝROBKY JSOU VYBAVENY DMS PÁROU

Zjisti více o produktech:

table

Vaše kabáty nečistíte tak často jako prádlo, proto mohou být snáze zdrojem kontaminace.

Jak nám WHO připomíná, různé viry a bakterie mohou být přenášeny textilem.

Hygiena pomocí DMS páry Laurastar je spolehlivě dekontaminuje a současně je prevencí, zejména po dni stráveném ve škole nebo ve veřejné dopravě.

Vaše oblečení usnadňuje přenos nemocí, dokud je nebudete důsledně čistit.

Dětské a kojenecké oblečení, utěrky na nádobí a povlečení jsou doslova magnety pro bakterie. Praní při nízkých teplotách usnadňuje přenos bakterií z jednoho kusu prádla na druhý. Proto není vhodné míchat dětské a ostatní oblečení, přikrývky nebo utěrky. Studie ve skutečnosti ukázala, že bakterie Escherichia coli, která je příčinou gastroenteritidy, byla nalezena na 25% utěrek modelových domácností.

Hygiena vašeho prádla pomocí DMS páry je přirozeným řešením, které neobsahuje žádné chemické prostředky, dokonale se hodí pro textil, který je v přímém kontaktu s pokožkou, pro plyšáky, polštářky a další textilie, kterými se tak rádi obklopujeme.

table
table

Respirační alergie se stávají větším problémem

Prevalence* respiračních alergií se v posledních desetiletích výrazně zvýšila. Všechny epidemiologické studie provedené jak ve Švýcarsku (Sapaldia, Scarpol), tak v Evropě (ECRHS) nebo v mezinárodním měřítku (ISAAC) prokázaly, že výskyt alergických onemocnění (Rino konjunktivitida, astma, ekzém) se za posledních 30 let téměř ztrojnásobil.

DMS pára Laurastar eliminuje 100% roztočů, plísní a ostatních organických původců alergií.

*Prevalence - jeden ze základních ukazatelů v epidemiologii, podíl počtu jedinců trpících danou nemocí k počtu všech jedinců ve sledované populaci


UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE A DMS PÁRA

Výrobky Laurastar nabízí profesionální technologii s profesionálním výsledkem.

table


Naše pára je hygienická


Efektivita potvrzená vědeckými studiemi

Mikroorganismy, bakterie a alergeny nelze odstranit praním při nízkých teplotách. Studie nezávislé švýcarské laboratoře Scitec Research SA prokázala účinnost hygienické páry DMS Laurastar. Díky vysoké teplotě, schopnosti proniknout vlákny a své síle DMS pára efektivně, přirozeně a trvale čistí vaše oblečení a všechny látky ve vaší domácnosti.

table
table

Proč DMS ničí mikroorganismy a bakterie?

Mikroorganismy nebo bakterie (bakterie, viry, roztoči, houby) jsou tvořeny bílkovinami, které v těchto organismech vykonávají mnoho funkcí. Teplota páry Laurastar DMS způsobuje deformaci (denaturaci) těchto proteinů, které pak ztratí svou funkci a tím se stanou neaktivní.

Teplota a čas potřebný k eliminaci jednotlivých zárodků se liší, protože každý organismus má svou vlastní odolnost vůči teplu, ale čím vyšší je teplota, tím rychlejší je inaktivace zárodků.

Většina proteinů je denaturována při teplotách od 41 stupňů Celsia.


Zjisti více o produktech:

1

Porovnat produkt