LauraStar LauraStar LauraStar
Laurastar založili lidé, kteří milují krásné látky. Jejich vášeň je vede k vytvoření jedinečného světa, který spojuje krásu a švýcarskou technologii, pro vaše oblečení a váš vzhled.

KRÁSA A VÝKON

Krásné oblečení a technologická dokonalost se brzy staly hesly Laurastar. S jediným cílem: zpřístupnit je všem. Všechno to začalo, když jeho zakladatel spolupracoval s italským inženýrem. Jeden z nich učinil krásu svým heslem, druhý si stanovil cíl: vyrobit technologii, která byla do té doby výhradně pro profesionály a nabídnout ji všem.

Prvním vynálezem švýcarské značky byla žehlicí prkno s profesionálním parním generátorem, který zaručuje bezkonkurenční výsledky a maximální jednoduchost použití v domácnosti. Byl to okamžitý a trvalý úspěch.


DNES má LAURASTAR za sebou 40 let historie

Výrobky této mezinárodní značky jsou vyváženy do více než čtyřiceti zemí, což činí společnost globálním lídrem v profesionálních žehlicích systémech pro domácí použití.

Krása řemesla na váš pokyn

Švýcarští badatelé a inženýři Laurastar se věnují neustálým inovacím, aby do vašeho domova přinášeli nejmodernější technologie. Profesionální žehlicí plocha, exkluzivní pára, aktivní deska: značka zdokonalila celý systém žehlení, aby zkrášlila vaše oblečení a nabídla vám výjimečnou snadnost použití.


Žehlicí systémy Laurastar jsou navrženy s jediným cílem: pomoci vám dosáhnout jedinečného a profesionálního výsledku ve vaší domácnosti. Za tímto účelem značka spojila exkluzivní Laurastar aktivní desku, vybavenou ventilátorem a vakuovým systémem s integrovaným profesionálním parním generátorem a profesionálním železem - dalším exkluzivním prvkem Laurastar.


Švýcarské KNOW-HOW

Díky svým produktům je společnost Laurastar hrdá na to, že nabízí kvalitu, preciznost a estetiku, které si vydobyly celosvětovou reputaci. Více než 35 let se značka zaměřila veškerou svou energií, aby zajistila, že její návrhy uspokojí vaši touhu po kráse a dokonalosti. Profesionální žehlička, 3D aktivní žehlicí plocha a velmi jemná pára jsou jedinečné vynálezy navržené pro každodenní pohodu.


Protože Laurastar sdílí stejné estetické povědomí jako vy - jeho švýcarští inženýři pracují neúnavně, den za dnem, aby předvídali zítřejší trendy. Všechny jeho vlastnosti - tvary, barvy a ergonomie - jsou navrženy s ohledem na krásu a jednoduchost.

LAURASTAR MAGIC,
VÍCE NEŽ MILION PRODUKTU PRODÁNO

1 000 000

Švýcarská inovace, Laurastar Magic byl prvním žehlicím systémem pro domácí použití, který měl desku s ventilátorem a vakuovým systémem, který zabraňuje nechtěným záhybům a chrání tkaniny.
Od roku 1996, kdy byla poprvé spuštěna, tato švýcarská technologie pomohla postarat se o vaše oblečení; opravdová revoluce pro všechny, kteří milují krásné oblečení. A chtějí, aby zůstalo krásné déle.
Více než milion vlajkových lodí značky Laurastar Magic se prodává po celém světě. Tento systém žehlení se nyní vyvinul s vytvořením řady Laurastar Go.

LAURASTAR REWARDED
PRO JEHO DESIGN A INOVACI

Laurastar vždy navrhoval své produkty v duchu maximální inovace a ergonomie. Opakovaně tak záískává ocenění jak za vzhled, tak i technické inovace.

V roce 2002 získal Laurastar cenu Red Design za nejlepší zelený Steamup a v roce 2003 ocenění IF za design produktu Yellow Steamax. V roce 2013, v roce absolutního uznání, získala cenu Red dot Product Design Award, cenu Chicaga Athenaeum GOOD DESIGN a také Velkou cenu Foire de Paris za design pro kolekci Laurastar Lift.


INOVACE ŠVÝCARSKÝCH DESIGNERŮ

Švýcarský design byl také uznán za své inovace. V roce 1990 získal Laurastar inovační Oscar za svůj Premium žehlicí systém; v roce 2001, stříbrná medaile na Concours Lépine pro jeho Magic žehlící systém a v roce 2012, «Technology» Innovation Award pro model Laurastar S7a.

1

Porovnat produkt